Adwokat Damian Kuchta 

Mecenas Damian Kuchta ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W toku swojej edukacji prawniczej, za bardzo wysokie wyniki w nauce, wielokrotnie otrzymywał stypendium, jak również listy gratulacyjne Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Studia ukończył obroną pracy z dziedziny międzynarodowego prawa podatkowego pt. „Taxation of Transnational Transactions of Financial Institutions and Financial Instruments”. Opublikował wiele artykułów z zakresu prawa medycznego, cywilnego oraz podatkowego. Obecnie kontynuuje studia doktoranckie oraz przygotowuje pracę doktorską w Katedrze Postępowania Cywilnego.

Kancelaria prawna Damiana Kuchty

Adwokat Damian Kuchta nabywał swoje wieloletnie doświadczenie współpracując z najbardziej znanymi łódzkimi kancelariami. W trakcie swojej praktyki prowadził wiele skomplikowanych spraw odszkodowawczych, spraw spadkowych i rozwodów uzyskując bardzo korzystne rozstrzygnięcia dla swoich Klientów. Bogate doświadczenie nabyte w Sądach i Prokuraturach pozwala mu z powodzeniem indywidualnie prowadzić nawet najtrudniejsze sprawy karne w których reprezentuje interesy oskarżonych, skazanych jak i pokrzywdzonych. W swojej pracy mecenas zawsze zapewnia Klientom rzetelne i indywidualne podejście do każdej sprawy oraz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Prawnik Damian Kuchta świadczy kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym oraz gospodarczym na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i okolic.


Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz opisanie sprawy w której potrzebują Państwo pomocy. Skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo – zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.