Adwokat Piotrków Trybunalski – cennik

Cennik piotrkowskiego adwokata Damiana Kuchty jest ustalany zawsze w sposób indywidualny, a jego wysokość uzależniona jest od takich czynników jak stopień skomplikowania sprawy, jej wagi, przewidywanego niezbędnego nakładu pracy, czasu czy też ilości wymaganej dokumentacji. Dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i okolic oferujemy różne formy rozliczenia wynagrodzenia odpowiadające wymaganiom Naszych Klientów, jednocześnie pozostajemy przy tym elastyczni i staramy się dostosować do oczekiwań i potrzeb.

Adwokat Piotrków – cennik: system ryczałtowy

System ryczałtowy w cenniku adwokata polega na ustaleniu kwoty wynagrodzenia w przypadku, gdy możliwe jest oszacowanie z góry nakładu potrzebnego do wykonania zlecenia oraz jego wartości. Wynagrodzenie to może być ustalone w zakresie obsługi prawnej klienta indywidualnego, wówczas określane jest za wykonanie konkretnego zlecenia.

Jednakże system ten stosowany jest również w sytuacji, gdy kancelaria adwokacka w Piotrkowie prowadzi stałą obsługę prawną podmiotu gospodarczego w określonym wymiarze godzin. W takim przypadku wynagrodzenie ryczałtowe będzie określane kwotowo za poszczególne okresy wykonywanej pracy, np. miesiące lub tygodnie.

Adwokat Piotrków – cennik: system godzinowy

Cennik usług prawniczych w Piotrkowie w systemie godzinowym jest ustalany na podstawie stawki za godzinę pracy adwokata, ustalonej wcześniej indywidualnie z Klientem.

System ten jest stosowany w przypadku, gdy brak jest danych, które umożliwiłyby przewidzenie ilości potrzebnego nakładu pracy do wykonania czynności w danej sprawie. System godzinowy znajduje zastosowanie również w przypadku korzystania z usług Kancelarii jednorazowo, w sposób „dorywczy”. Może również stanowić alternatywę dla wynagrodzenia ryczałtowego dla stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Wynagrodzenie może obejmować również premię za „sukces”, czyli pozytywny wynik sprawy (ang. „success fee”), które ze względu na obowiązujące przepisy, nie może być jednak wyłącznym składnikiem honorarium adwokata w Piotrkowie.

Proponowane przez Naszą Kancelarię honorarium dostosowujemy do poziomu naszego zaangażowania, doświadczenia, umiejętności i wiedzy, mając jednak zawsze na uwadze dobro Naszych Klientów.


Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz opisanie sprawy w której potrzebują Państwo pomocy. Skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo – zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.